PARĘ SŁÓW

O firmie

Właścicielka

Małgorzata Wójcik

Firma Usługowa ATENA Małgorzata Wójcik nieprzerwanie działa na rynku od 2008 roku. Posiada licencje, szkolenia jak również wieloletnie praktyki na rynku. Specjalizuje się w kompleksowym zarządzaniu i administrowaniu nieruchomości mieszkaniowych oraz obsługą księgową i prawną firm. Wieloletnie doświadczeni , posiadane kwalifikacje, otwartość na współpracę pozwala nam oferować usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. 

Naszymi partnerami są wyłącznie sprawdzone podmioty na rynku nieruchomości takie jak firmy remontowo-budowlane, konserwatorskie, inspektorzy nadzoru budowlanego czy firmy sprzątające. 

Wszystko to ma wpływ na wysoką jakość i rzetelność świadczonych przez nas usług. Dzięki Naszemu zaangażowaniu i indywidualnemu podejściu do każdej nieruchomości czy klienta jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wymaganiom oraz zagwarantować świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Naszym zadaniem jest utrzymanie wysokiego standardu obiektu i zapewnienie bezpieczeństwa i zadowolenia Właścicieli.

15+

Wspólnot mieszkaniowych

450+

Zadowolonych klientów

5+

Certyfikatów

14+

Lat doświadczenia

Scroll to Top
Scroll to Top